درباره پاش‌کار

شرکت پاش‌کار در سال ۱۳۷۱ با هدف تأمین تجهیزات و سیستم های صنعتی در حوزه پاشش و انتقال سیالات تأسیس گردید.
این مجموعه طی ۲۸ سال فعالیت خود ضمن معرفی و عرضه محصولات با کیفیت از معتبرترین برندهای دنیا به عنوان یک شرکت EPC و Solution Provider در فرآیندهای مهندسی و صنایع High Tech نیز شناخته شده و توانسته است. همسو با حفظ منافع مشتری، سهم عمده ای از بازار داخل را به خود اختصاص دهد.
واحدهای اجرائی این شرکت که به عنوان مجموعه های مستقل در کسب و کار مشغول فعالیت هستند. به بخش های زیر دسته بندی میگردد:
۱- واحد تأمین ماشین آلات و تجهیزات:
شرکت پاش‌کار به واسطه همکاری با معتبرترین تولیدکنندگان آمریکائی، اروپائی و آسیائی از جمله شرکت های ، GRACO
WAGNER، SAMES، ABB، YAMADA، DOOLIM-YASKAWA و … امکان تأمین طیف وسیعی از نیازهای جامعه صنعتی کشور را در بخش تجهیزات پاشش (مایع و پودری)، انتقال انواع مواد و سیالات، انواع پوشش های رنگ های صنعتی، چسب، سیلر و …
برآورده می کند.
این واحد با تحلیل درخواست و درک نیازهای مشتری نه فقط اقدام به عرضه محصول بلکه به ارائه راهکارهای مهندسی می پردازد. همچنین به پشتوانه واحد خدمات فنی مستقر، با کادر مجرب و کار آزموده توانسته است. خدمات پس از فروش و پشتیبانی تخصصی متناسب با جایگاه برندهای حوزه فعالیت خود را ارائه نماید.
۲- واحد فروش تجهیزات و ارائه راهکارهای نظافت صنعتی:
این واحد ارائه کننده محصولات شرکت KARCHER آلمان، بزرگترین تولیدکننده تجهیزات نظافت صنعتی و خانگی در دنیا است.
KARCHER شرکتی R&D Base با امکان تولید و تأمین بیش از ۵۰۰۰ نوع کالا بوده. و در این حوزه پیشرو ارائه کننده سبد کامل محصول و راهکارهای نظافت صنعتی مبتنی بر تکنولوژی روز مهندسی است.
این کمپانی جهت نظافت فضاهای خانگی و صنعتی، و متناسب با هر نوع متریال کف، Solution های خاص مبتنی بر محدودیت محیط های کاری، صرفه فنی و اقتصادی خاص خود را ارائه می نماید.
۳- واحد طراحی، مهندسی و اجراء پروژه :
این واحد با بهره مندی از همکاران بین المللی خود به عنوان یک مجموعه Solution Provider امکان و سابقه تجهیز، ساخت، نصب و راه اندازی سیستم های صنعتی به صورت کلید تحویل دارد.
نمونه هایی از پروژه های اجرا شده عبارتند از: تونلهای شستشو و زیرسازی (ED-PT )، انواع کابی نهای رنگ پودری و مایع، انواع سیستم های انتقال (Conveyor System )، ربات ها و ماشین های پاشش و انتقال سیالات، انواع کوره و خشک کن های صنعتی، سیستم های تأسیسات صنعتی، هواسازهای ضد انفجار، Utility System ، انواع مبد لهای حرارتی و برودتی، خطوط سیرکولاسیون یا توزیع از نوع High Pressure و Low Pressure و برق و اتوماسیون صنعتی.
در راستای اجرای این پروژه ها، محاسبات و نقشه های مهندسی عمدتاً توسط مهندسین و کادر مجرب شرکت پاش‌کار انجام گردیده است. با این حال در صورت نیاز به انتقال دانش و بهره مندی از تکنولوژی های بروز دنیا، همکاری لازم با کمپانی های بین المللی، جهت تأمین خدمات مهندسی به صورت مشترک انجام پذیرفته است.

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید