درباره پاش‌کار

درباره پاش‌کار : شرکت پاش‌کار در سال ۱۳۷۱ با هدف تأمین تجهیزات و سیستم های صنعتی در حوزه پاشش و انتقال سیالات تأسیس گردید.
این مجموعه طی ۲۸ سال فعالیت خود ضمن معرفی و عرضه محصولات با کیفیت از معتبرترین برندهای دنیا به عنوان یک شرکت EPC و Solution Provider در فرآیندهای مهندسی و صنایع High Tech نیز شناخته شده و توانسته است. همسو با حفظ منافع مشتری. سهم عمده ای از بازار داخل را به خود اختصاص دهد.

واحدهای اجرائی شرکت کارچر

که به عنوان مجموعه های مستقل در کسب و کار مشغول فعالیت هستند. به بخش های زیر دسته بندی میگردد:

۱- واحد تأمین ماشین آلات و تجهیزات:

شرکت پاش‌کار به واسطه همکاری با معتبر ترین تولیدکنندگان آمریکائی، اروپائی و آسیائی از جمله شرکت های ، GRACO WAGNER، SAMES، ABB، YAMADA، DOOLIM-YASKAWA و …

امکان تأمین طیف وسیعی از نیازهای جامعه صنعتی کشور را در بخش تجهیزات پاشش (مایع و پودری). انتقال انواع مواد و سیالات، انواع پوشش های رنگ های صنعتی، چسب، سیلر و … برآورده می کند.

این واحد با تحلیل درخواست و درک نیازهای مشتری نه فقط اقدام به عرضه محصول بلکه به ارائه راهکار های مهندسی می پردازد.

همچنین به پشتوانه واحد خدمات فنی مستقر، با کادر مجرب و کار آزموده توانسته است. خدمات پس از فروش و پشتیبانی تخصصی متناسب با جایگاه برند های حوزه فعالیت خود را ارائه نماید.

۲- واحد فروش تجهیزات و ارائه راهکارهای نظافت صنعتی:

این واحد ارائه کننده محصولات شرکت KARCHER آلمان، بزرگ ترین تولیدکننده تجهیزات نظافت صنعتی و خانگی در دنیا است.

KARCHER شرکتی R&D Base با امکان تولید و تأمین بیش از ۵۰۰۰ نوع کالا بوده. و در این حوزه پیشرو ارائه کننده سبد کامل محصول و راهکارهای نظافت صنعتی مبتنی بر تکنولوژی روز مهندسی است.

این کمپانی جهت نظافت فضاهای خانگی و صنعتی، و متناسب با هر نوع متریال کف. Solution های خاص مبتنی بر محدودیت محیط های کاری، صرفه فنی و اقتصادی خاص خود را ارائه می نماید.

۳- واحد طراحی، مهندسی و اجراء پروژه:

این واحد با بهره مندی از همکاران بین المللی خود به عنوان یک مجموعه Solution Provider . امکان و سابقه تجهیز، ساخت، نصب و راه اندازی سیستم های صنعتی به صورت کلید تحویل دارد.
نمونه هایی از پروژه های اجرا شده عبارتند از: تونل های شستشو و زیر سازی (ED-PT ). انواع کابی نهای رنگ پودری و مایع، انواع سیستم های انتقال (Conveyor System )، ربات ها و ماشین های پاشش و انتقال سیالات. انواع کوره و خشک کن های صنعتی، سیستم های تأسیسات صنعتی، هواسازهای ضد انفجار، Utility System ، انواع مبدل های حرارتی و برودتی. خطوط سیرکولاسیون یا توزیع از نوع High Pressure و Low Pressure و برق و اتوماسیون صنعتی.
در راستای اجرای این پروژه ها، محاسبات و نقشه های مهندسی عمدتاً توسط مهندسین و کادر مجرب شرکت پاش‌کار انجام گردیده است. با این حال در صورت نیاز به انتقال دانش و بهره مندی از تکنولوژی های بروز دنیا. همکاری لازم با کمپانی های بین المللی، جهت تأمین خدمات مهندسی به صورت مشترک انجام پذیرفته است.

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید