درباره کارچر

شرکت کارچر در سال ۱۹۳۵ توسط آلفرد کارچر در شهر اشتوتگارت آلمان تأسیس گردید و در ابتدا به عنوان تولید کننده سیستم‌های گرمایشی مستغرق شناخته شد و سپس با تولید کوره های صنعتی آلیاژی به کار خود ادامه داد.

این شرکت به عنوان مخترع و اولین تولیدکننده ماشین های ظرفشویی مدرن در سال ۱۹۵۰ فعالیت خود را به سمت سیستم‌ها و تجهیزات نظافتی تغییر داد و سپس در دو دسته محصولات خانگی و صنعتی اقدام به اختراع و تولید بیش از  3000 مدل دستگاه نمود.

در حال حاضر مقر این شرکت در شهر وینندن آلمان در نزدیکی شهر اشتوتگارت واقع شده و در ۱9۰ کشور جهان با ۱۰۰ شرکت تابعه خود به عنوان پیشرو و بزرگترین تولید کننده سیستم های نظافت صنعتی و دستگاه های شستشوی فشار قوی اقدام به تولید و عرضه محصولات متنوع و تکنولوژی‌های مدرن می نماید.

کارچر صاحب برندهای آمریکایی:

 • Landa
 • Hotsy
 • Shark pressure washers
 • Cuda parts washers
 •  Watermaze water treatment systems
 • Windsor Karcher Group floor cleaning systems

و شرکت ایتالیایی Hawk Pumps  و شرکت های آلمانی Woma Pumps  و   Ringler بوده که هر کدام در صنف خود بزرگترین تولیدکنندگان تکنولوژی های روز دنیا می باشند.

این شرکت به علت کیفیت بسیار بالای خود تأمین کننده اصلی سیستم های نظافتی بزرگترین سازمان های صنعتی و نظامی در جهان می باشد که اسامی برخی از آنها به شرح ذیل می باشد:

 1. نیروی نظامی ناتو
 2. ارتش ایالات متحده، نیروهای مسلح جمهوری فدرال آلمان و نیروهای نظامی بسیاری دیگر از کشور های جهان
 3. Mercedes Benz
 4. BMW
 5. Audi
 6. Porsche
 7. TOTAL
 8. Airbus
 9. Boeing
 10. Samsung
 11. Coca-Cola

و بسیاری دیگر از شرکت های صاحب برند در دنیا

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید