نمایندگی کارچر در تهران

نمایندگی کارچر در تهران یکی از نمایندگی های بزرگ ، قوی و قدرتمند کارچر می باشد. که تمامی محصولات کارچر اعم از محصولات صنعتی ، نیمه صنعتی و خانگی و باغبانی را موجود دارند.

 

شرکت کارچر شرکتی آلمانی بوده که در سال 1935 میلادی شروع به کار کرده و به عنوان شرکتی که محصولا نظافت و شستشو تولید می کند تاسیس شده است. و تا کنون جزو یکی از برند های معروف لوازم صنعتی و خانگی و باغبانی نیز شده است.

هر کدام از محصولات کارچر با توجه به نیاز انسانی و محیط اطراف ما طراحی و تولید شده اند . همه ی محصولات کارچر که کار منحصر به فردخود را انجام می دهند. محصولات کارچر کار خود را به صورت کاملا دقیق و عالی و بدون هیچ نقصی انجام می دهند.

این نمایندگی شرکت کرشر آلمانی در تهران تمامی محصولات کارچر را از جمله زمین شوی ، فرش شوی ، بخار شوی ، جارو برقی ، جاروی مکانیزه ، پولیشر ، واترجت ، واترجت آب گرم ، واترجت آب سرد و سایر دستگاه ها هم به صورت صنعتی و هم به صورت خانگی باغبانی موجود دارد.

شما می توانید از نمایندگی شرکت کارچر ( کرشر ) در تهران محصولات نظافت و شستشوی مورد نظر خود را خریداری کنید. و در کمترین زمان آن را تحویل بگیرید.

 

محصولات خانگی و باغبانی

برای دیدن محصولات خانگی و باغبانی کارچر کلیک کنید

محصولات صنعتی

برای دیدن محصولات صنعتی کارچر کلیک کنید

درباره نمایندگی کارچر ( پاش‌کار)

شرکت پاش‌کار نمایندگی محصولات کارچر آلمان در ایران، تمامی محصولات کارچر دارای گارانتی و ضمانت پس از فروش می باشند.

شرکت پاش‌کار تولید کننده تجهیزات نظافتی، صنعتی و خانگی، با هدف ارائه محصولات و خدمات معتبر و با کیفیت می باشد.

جهت مشاوره و خرید محصولات کارچر با کارشناسان ما در تماس باشید02182174260

 

از قدرت پاکیزگی محصولات کارچر متحیر خواهید شد.

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید