کرشر

کرشر

کرشر همان کارچر شرکت تولید کننده محصولات نظافت صنعتی ، نیمه صنعتی و خانگی و باغبانی می باشد. شرکت کارچر شرکتی آلمانی بوده که در سال 1935 میلادی شروع به کار کرده است.

کِرشِر نیز کلمه ای آلمانی است و به صورت کسره تلفظ می شود. بر اساس تحقیقاتی که صورت گرفته در زبان آلمانی به صورت کسره کِرشِر خوانده می شود.

اما در زبان انگلیسی به صورت دیگه ای خوانده می شود. وقتی karcher  را در مترجم تایپ کنید به صورت کارچِر برای شما تلفظ می کند. و این یعنی این کلمه در زبان انگلیسی به صورت کارچِر نوشته و خوانده می شود.

در زبان فارسی ما نیز این کلمه ، این برند معروف را به صورت کارچِر می خوانیم و می نویسیم. این بدین معنا است که کلمه karcher در گویش های مختلف به صورت متفاوتی هم خوانده می شود. و این مربوط به کشور یا شهری است که شما در آن زندگی می کنید.

اما بر اساس همان شرکتی که موسس این برند معروف می باشد و در آلمان قرار دارد. می بایست به همان نامی که برای این برند تعیین کرده اند خوانده شود یعنی کِرشِر.

کرشر

تلفظ کرشر

حتی در سایت معتبر ویکی پدیا هم اگر به زبان آلمانی سرچ کنید تلفظ آن به صورت کِرشِر خواهد بود. اما تلفظ همین کلمه در زبان انگلیسی در ویکی پدیا باز هم مطابق با گویش انگلیسی به صورت کارچِر خوانده و تلفظ می شود.

اکنون این شرکت کارچر یکی از بزرگ ترین و قوی ترین شرکت های تولید کننده محصولاتی برای نظافت و پاکیزگی می باشد. از محصولات شرکت کارچر می توان متناسب با انواع سطوح در محیط های مختلف از محصولاتی متفاوتش استفاده کرد.

کرشر

محصولات کارچر

محصولات کارچر به دو دسته صنعتی و خانگی و باغبانی تقسیم می شوند.

محصولات صنعتی کارچر از جمله بخار شوی ، جاروبرقی ، جاروی مکانیزه ، زمین شوی ، فرش شوی ، واترجت آب سرد ، واترجت آب گرم و سایر دستگاه ها می باشد.

محصولات خانگی و باغبانی کارچر نیز از جمله بخار شوی ، پولیشر ، جاروبرقی ، جاروی مکانیزه و واترجرت می باشد.

شرکت کارچر در پاکیزگی ، نظافت و شستشو همتا ندارد. زیرا تمامی محصولات آن به صورت منحصر به فرد برای انجام کاری مخصوص و محیط مخصوصی طراحی و تولید شده اند. که هر کدام به تنهایی خیلی قوی و قدرتمند وظیفه ی خود را انجام می دهد. و محیط و سطوح را از هر گونه آلودگی و کثیفی پاک می کنند. این محصولات کارچر همچنان می تواند سطوحی که دسترسی به آن ها کاملا دشوار و سخت است. را با سری های مخصوص محصولات مرتبط با همان محیط نظافت کند.

درباره نمایندگی کارچر ( پاش‌کار)

شرکت پاش‌کار نمایندگی محصولات کارچر آلمان در ایران، تمامی محصولات کارچر دارای گارانتی و ضمانت پس از فروش می باشند.

شرکت پاش‌کار تولید کننده تجهیزات نظافتی، صنعتی و خانگی، با هدف ارائه محصولات و خدمات معتبر و با کیفیت می باشد.

جهت مشاوره و خرید محصولات کارچر با کارشناسان ما در تماس باشید02182174260

از قدرت پاکیزگی محصولات کارچر متحیر خواهید شد.

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید