شرکت کرشر

 در اخبار

شرکت کرشر

شرکت کرشر ( کارچر ) در سال 1935 میلادی توسط آقای آلفرد کرشر در آلمان تأسیس شد. و فعالیت خودش را با تولید انواع هیتر های بخاری کابین هواپیما، کوره سختکاری آلیاژها در شهر ویندن آلمان آغاز کرد.

اولین آب پاش فشار قوی کارواش یا همان ( واترجت کارچر ) را در سال 1950 به اروپا معرفی کرد. و در سال 1964 با ادامه فعالیت توسط خود و خانواده‎‎‌اش، اولین کارخانه خارج از آلمان را در فرانسه تأسیس کرد. از سال 1974 فعالیت اصلی کرشر ،( کارشر یا کارچر ). یعنی تولید انواع واترجت های فشار قوی را شروع و در کنار آن به تولید و گسترش بخش های تولیدی دیگر.

مانند انواع جارو ها پرداخت. چنان که در حال حاظر می توان از طیف گسترده ای از محصولات کارشر که شامل : انواع واترجت های فشار قوی و جاروی مکانیزه نیمه صنعتی، صنعتی، تکفاز، سه فاز، بنزینی، دیزلی، آب گرم و سرد، انواع زمین شوی های کارچر صنعتی، سیستم تصفیه آب خانگی و صنعتی. انواع بخارشوی خانگی کارچر، نیمه صنعتی و صنعتی، فرش شوی,  انواع  ساب و پولیشر کارچر نام برد.

شرکت کرشر شرکتی با سابقه کاری بالا و عالی. در زمینه نظافتی و شستشوی خانگی، صنعتی و نیمه صنعتی می باشد. که سال ها فعالیت های چشمگیری داشته. و برند کارچر هم اکنون جزو بهترین برند های وسایل نظافتی می باشد. شما می توانید تمامی محصولات کرشر را با اطمینان خریداری کنید. و از پاکیزگی محیط اطرافتان چه در خانه و چه در محیط صنعتی لذت ببرید.

درباره نمایندگی کارچر ( پاش‌کار)

شرکت پاش‌کار نمایندگی محصولات کارچر آلمان در ایران، کلیه محصولات کارچر دارای گارانتی و ضمانت نامه می باشد.
شرکت پاش‌کار تامین کننده تجهیزات نظافتی، صنعتی و خانگی، با هدف ارائه محصولات و خدمات معتبر و با کیفیت در این زمینه فعالیت می کند.
جهت مشاوره و خرید محصولات کارچر با کارشناسان ما در تماس باشید.

از قدرت پاکیزگی محصولات کارچر متحیر خواهید شد.

نوع محصولات
برای امتیاز به این محصول کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

کارچرنمایندگی کارچر در اصفهان