اسکرابر کارچر

 در اسکرابر کارچر

اسکرابر کارچر

اسکرابر کارچر، اسکرابر یا همان زمین شوی کارچر آلمان یک دستگاه اتوماتیک مکانیزه و کاملا تخصصی برای انجام شستشو و خشک کردن سطوح می باشد. که این دو فرآیند را به طور هم زمان انجام می دهد. و باعث صرفه جویی در سرعت و زمان و افزایش کیفیت شستشو می شود. اساسا یک دستگاه اسکرابر صنعتی بر پایه برس زنی، سامانه آب و مخازن جداگانه آب تمیز و آب کثیف طراحی شده است.

برس یک اسکرابر کارچر با سرعت چرخیده و آلودگی های سطح را از زمین را جدا می کند. و هم زمان با حرکت دایره ای مانند برس نیز آب تمیز بر روی سطح زمین پاشیده می شود . هم زمان با این عمل آب کثیف باقی مانده روی سطح زمین توسط یک تیغه لاستیکی طراحی شده در قسمت پشت اسکرابر جمع آوری می شود. و از طریق تیغه ساکشن که شامل موتور مکش و خرطومی مکش است، به سمت مخزن آب کثیف هدایت می شود. و سطح زمین را به طور کامل تمیز و خشک می کند. حسن وجود مخزن های مجزای آب تمیز و کثیف اسکرابر کارچر این است که این مخازن از ورود آب کثیف به فرآیند شستشو و انتقال آلودگی از جایی به جای دیگر جلوگیری می کند.

با این دستگاه اسکرابر کارچر می توانید همیشه سطوح مختلف زمین را از جمله : سرامیک ، کاشی و … را به راحتی عمل نظافت و شستشو را انجام دهید.

درباره نمایندگی کارچر ( پاش‌کار)

شرکت پاش‌کار نمایندگی محصولات کارچر آلمان در ایران، کلیه محصولات کارچر دارای گارانتی و ضمانت نامه می باشد

شرکت پاش‌کار تامین کننده تجهیزات نظافتی، صنعتی و خانگی، با هدف ارائه محصولات و خدمات معتبر و با کیفیت در این زمینه فعالیت می کند.

جهت مشاوره و خرید محصولات کارچر با کارشناسان ما در تماس باشید :  02182174260

از قدرت پاکیزگی محصولات کارچر متحیر خواهید شد.

برای امتیاز به این محصول کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

ماشین اسکرابر کارچرخرید اسکرابر کارچر