بخارشوی کارچر

 در بخارشوی کارچر

بخارشوی کارچر

بخارشوی کارچر ، کارچر یا همان کرشر آلمان تولید کننده بهترین و قوی ترین و کارآمد ترین بخارشوی های جهان است. این بخارشوی ها متناسب با نیاز های کاربران طراحی و تولید می شوند.

این روز ها بخارشوی یکی از ضرروری ترین و مهم ترین لوازمی است که باید در هر خانه ای موجود باشد. با بخارشوی کرشر می توانید هر سطحی از خانه را که می خواهید می توانید با بخارشوی تمیز کنید. هیچ مواد شیمیایی در تمیز کردن و نظافت با بخارشوی ها به کار نمی رود و کاملا متناسب و مطابق محیط زیست می باشند.

وقتی از گرما برای نظافت و ضدعفونی سطوح استفاده می شود. رطوبت سریعا بخار شده و خیلی سریع تر از مواقعی که سطحی را با آب تمیز می کنیم، خشک می شود. سیستم گرمایشی درون بخارشوی کرشر از یک بخش تبدیل آب در مخزن به بخار تشکیل شده است. با نظافت خانه با بخار می توانید بدون اینکه میکروب بیشتری تولید شود محیط را ضذعفونی کنید. تاثیری که بخار بر روی تمیزی سطحی چون مبلمان ، پرده ها ، کفپوش ها و … می گذارد شستشو با آب وجارو برقی ها نمی گذارند. چون میکروب ها با دمای بالای بخار به راحتی از بین می روند.

کارچر چندین مدل مختلف بخارشوی تولید و وارد بازار فروش کرده است. که از جمله بخارشوی سری T ، بخارشوی های سیلندری ، بخارشوی های کوچک دستی ، بخارشوی های مکش دار و … جزوی از بخارشوی های مهم و کار آمد کارچر می باشند. با خرید بخارشوی کارچر خود را از شر کثیفی ها خلاص کنید!

درباره نمایندگی کارچر ( پاش‌کار)

شرکت پاش‌کار نمایندگی محصولات کارچر آلمان در ایران، تمامی محصولات کارچر دارای گارانتی و ضمانت پس از فروش می باشند.

شرکت پاش‌کار تولید کننده تجهیزات نظافتی، صنعتی و خانگی، با هدف ارائه محصولات و خدمات معتبر و با کیفیت می باشد.

جهت مشاوره و خرید محصولات کارچر با کارشناسان ما در تماس باشید02182174260

برای امتیاز به این محصول کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

لوازم جانبی بخارشوی کارچر