جاروبرقی کارچر

 در اخبار
جاروبرقی کارچر

جاروبرقی کارچر

جاروبرقی کارچر ، همانطور که می دانید کارچر شرکتی آلمانی است. و تولید کننده انواع مختلف جاروبرقی های خانگی ، نیمه صنعتی و صنعتی می باشد. که بسیار جاروبرقی های معروف و کاربردی را طراحی و تولید می کنند.

جاروبرقی صنعتی کارچر دارای تنوع زیادی می باشد که آن ها را از چندین جهت می توان دسته بندی کرد. این دسته بندی ها مانند :

جاروبرقی صنعتی برس دار ،  سری NT  ،سری T ، سری CV ، جاروبرقی آب و خاک کارچر و … می باشند. این دستگاه هر کدام با توجه به حجم و قدرت موتور به کار رفته در آن کارایی متفاوتی نیز دارند. با این جاروبرقی های صنعتی کارچر می توان ماشین آلات صنعتی ، محیط های کارخانه ها و جاهایی که دسترسی به آنها دشوار است را به آسانی تمیز کرد.

جاروبرقی های خانگی کارچر نیز دارای تنوع زیادی هستند که هر کدام  ویژگی های منحصر به فرد خود را دارا هستند. مانند :جاروبرقی خانگی ایستاده ، جاروبرقی دستی ، جاروبرقی خوابیده ، جاروبرقی عصایی ، جاروبرقی کوله پشتی ، جاروی رباتیک ، جاروی مخزن دار یا همان کیسه دار ، جاروبرقی آب و خاک و جاروبرقی بدون بیسیم می باشند. هر کدام با توجه به نامی که دارند در آن حیطه بسیار حرفه ای عمل می کنند. میتوانند تمامی سطوحی چون موکت ، سرامیک ، مبلمان ، فرش ها و جاهاییکه دسترسی به آن ها مشکل می باشد را نظافت کنند.

درباره نمایندگی کارچر ( پاش‌کار)

شرکت پاش‌کار نمایندگی محصولات کارچر آلمان در ایران، تمامی محصولات کارچر دارای گارانتی و ضمانت پس از فروش می باشند.

شرکت پاش‌کار تولید کننده تجهیزات نظافتی، صنعتی و خانگی، با هدف ارائه محصولات و خدمات معتبر و با کیفیت می باشد.

جهت مشاوره و خرید محصولات کارچر با کارشناسان ما در تماس باشید02182174260

برای امتیاز به این محصول کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

شوینده کارچرکارچر شاپ