واترجت کارچر

 در اخبار

واترجت کارچر

واترجت کارچر جزو پرکاربرد ترین محصولات تولیدی شرکت کارچر ( کرشر ) آلمان می باشد. ان واتر جت ها به دو دسته واترجت خانگی و باغبانی کارچر و واترجت صنعتی کارچر که به دو دسته واترجت آب سرد کارچر و واترجت آب گرم کارچر تقسیم می شوند.

کارواش خانگی یا واترجت خانگی کرشر دستگاهی بسیار مناسب برای استفاده در منازل شما می باشد. و دستگاهی است که در مراکز صنعتی بسیار مورد استفاده کاربران قرار می گیرند. یک دستگاه واترجت خانگی تا 75 درصد در مصرف آب صرفه ‌جویی می‌کند. و می تواند برای شستشوی خودرو، نمای ساختمان و کف پارکینگ ها مورد استفاده قرار بگیرد.

در طی سال ‌های گذشته کیفیت این واترجت ها با افزایش قیمت، بالاتر نیز رفته است. توانایی نظافت واترجت ‌ها بسیار بالا بوده و برای از بین بردن آلودگی‌ها، آهک‌ و جلبک‌ها بسیار کارآمد و موثر می باشند. دستگاه‌ واترجت شوینده فشار قوی می‌توانند در حفظ و نگهداری دارایی ‌ها و تجهیزات ارزشمند شما موثر باشند.

کارواش‌‌های خانگی هم مثل کارواش‌های صنعتی به این صورت است که یک موتور، پمپ دستگاه را وادار به پاشش پرفشار آب از طریق نازل دستگاه می‌کند.  آب در زمان خروج از سوراخ کوچک سر نازل، شتاب پیدا می کند. واترجت کرشر برای از بین بردن کثیفی‌ها و زباله‌ها بسیار مفید است. معادله بسیار ساده‌ای است.

هرچه حجم آب بیشتر باشد، فشار بیشتری ایجاد می‌شود. هرچه فشار بیشتر باشد، آب سریع‌تر حرکت می‌کند و با شدت بیشتری به سطح آلوده برخورد می‌کند. شما با داشتن واترجت های مدل مختلف کارچر می توانید چه در محیط خانه و چه در محل های صنعتی بسیار مورد استفاده کاربران قرار می گیرند.

با خرید این طیف از محصولات کارچر محیطی تمیز و پاکیزه را در کاخانجات و دیگر محیط ها می توانید تجربه کنید.

درباره نمایندگی کارچر ( پاش‌کار)

شرکت پاش‌کار نمایندگی محصولات کارچر آلمان در ایران، تمامی محصولات کارچر دارای گارانتی و ضمانت پس از فروش می باشند.

شرکت پاش‌کار تولید کننده تجهیزات نظافتی، صنعتی و خانگی، با هدف ارائه محصولات و خدمات معتبر و با کیفیت می باشد.

جهت مشاوره و خرید محصولات کارچر با کارشناسان ما در تماس باشید.

ز قدرت پاکیزگی محصولات کارچر متحیر خواهید شد.

برای امتیاز به این محصول کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

نمایندگی کارچر در کرجخرید کارچر