کارواش دروازه ای کارچر

 در اخبار

کارواش دروازه ای کارچر

کارواش دروازه ای کارچر ، همان طور که می دانید شرکت کارچر ( کرشر ) آلمان یکی از بزرگ ترین و با کیفیت ترین تولید کنندگان محصولات نظافتی در جهان می باشد. که بسیار معروف و خوشنام در زمینه پاکیزگی و نظافت می باشد.

این دستگاه بروز کارچر به نام کارواش دروازه ای برای شستشو و نظافت ماشین آلات بزرگ صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. ماشین آلات صنعتی از جمله کامیون ها تریلی ها با کانتینر های بزرگشان و … می توانند از درون این کارواش دروازه ای رد شوند و کاملا از آلودگی ها پاک شوند. کارواش دروازه ای سیستم شستشوی تمام اتوماتیک در دنیا می ‎باشد. که اصولا کشور های اروپایی و پیشرفته از این سیستم برای شستشوی اتومبیل ها استفاده می‎ کنند.

این نوع دستگاه شستشوی اتومبیل بر روی یک ریل به عقب و جلو حرکت می کند. و به ترتیب و بر اساس یک برنامه هوشمند از پیش تنظیم شده است. اتومبیل در حال حرکت و عبور در این کارواش دروازه‌ای کارچر شسته می شود.

دیگر نوع این کارواش های کارچر برای خوردرو های سواری طراحی و تولید شده اند. که کاربر به راحتی با خوردوی خود وارد این دستگاه کارواش کارچر شده و با استفاده از برس های بزرگی که دارد سطح روی خوردو ها را با مواد شوینده مخصوص برق می اندازد. و کاملا از آلودگی های نشسته بر روی خودرو پاک می کند.

درباره نمایندگی کارچر ( پاش‌کار)

شرکت پاش‌کار نمایندگی محصولات کارچر آلمان در ایران، کلیه محصولات کارچر دارای گارانتی و ضمانت نامه می باشد.

شرکت پاش‌کار تامین کننده تجهیزات نظافتی، صنعتی و خانگی، با هدف ارائه محصولات و خدمات معتبر و با کیفیت در این زمینه فعالیت می کند.

جهت مشاوره و خرید محصولات کارچر با کارشناسان ما در تماس باشید :  02182174260

از قدرت پاکیزگی محصولات کارچر متحیر خواهید شد.

برای امتیاز به این محصول کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

نمایندگی کارچر در مشهدقطعه شور خودکار کارچر