کارواش کارچر

 در اخبار
کارواش کارچر

کارواش کارچر

کارواش کارچر یا همان واترجت کارچر می باشد. به عنوان یکی از روش های نظافت، استفاده از کارواش خانگی کرشر بسیار ساده تر از روش های قدیمی است.

کارواش کرشر یا واترجت کارچر دستگاهی بسیار محبوب برای شستشوی تجهیزات و ماشین آلات می باشد. که به دلیل صرفه جویی در مصرف آب و افزایش کارایی شستشو بسیار مورد علاقه مصرف کنندگان قرار می گیرد. دستگاه های واترجت به دو نوع کارواش خانگی و کارواش صنعتی تقسیم می شوند. کارواش و یا واترجت خانگی و صنعتی با برند کارچر آلمان شناخته شده است.

انواع دستگاه کارواش یا واترجت کارچر

کارواش کارچر ، کارواش آب گرم، کارواش آب سرد، کارواش خانگی، کارواش صنعتی، کارواش تک فاز و سه فاز از دسته بندی های مختلف کارواش های کرشر می باشند که کارچر به صورت تخصصی این دستگاه ها را طراحی و تولید می کنند.

نظافت کردن با واترجت های خانگی کارچر مزایای بسیار زیادی نیز دارد. حیطه ی کاری کارواش های فشار قوی بسیار زیاد است. کارواش های کرشر نه تنها می توانند محیط ها و اشیا گوناگون را تمیز کنند. بلکه در فضاهایی که دسترسی به آنها دشوار و مشکل را نیز به خوبی و آسانی نظافت کند. علاوه بر این در این دستگاه های کارواش کرشر می توان فشار و جریان آب را به راحتی تنظیم کرد. به همین دلیل به سطوح مورد نظر ما هیچ آسیبی وارد نمی کنند.

بعضی ار کارواش های کرشر مجهر به نازل های ویژه ای هستند. که به صورت همزمان  آب کثیف و آلوده را مکش کرده و بر خلاف روش های دیگر نظافت آلودگی ثانویه ایجاد نمی کنند. نام برند کارچر در دنیا با کارواش های بسیار با کیفیت طراحی شده به وسیله این کمپانی در دنیا زبانزد خاص و عام می باشد. کارواش و یا واترجت در مدل های مختلف و کاربری های بسیار متنوعی طراحی می گردد.

کارواش کارچر

درباره نمایندگی کارچر ( پاش‌کار)

شرکت پاش‌کار نمایندگی محصولات کارچر آلمان در ایران، تمامی محصولات کارچر دارای گارانتی و ضمانت پس از فروش می باشند.

شرکت پاش‌کار تولید کننده تجهیزات نظافتی، صنعتی و خانگی، با هدف ارائه محصولات و خدمات معتبر و با کیفیت می باشد.

جهت مشاوره و خرید محصولات کارچر با کارشناسان ما در تماس باشید02182174260

برای امتیاز به این محصول کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

شوینده کارچر