سوییپر کارچر

 در جاروی مکانیزه کارچر

سوییپر کارچر

سوییپر کارچر ، طراحی سوییپر های کارچر تماماً به گونه ای می باشد. که به این ماشین ها امکان فعالیت در تمامی شرایط آب و هوایی را می دهد. طیف وسیعی از لوازم جانبی سوییپر کارچر برای این در نظر گرفته شده است که شما می توانید با توجه به نیازهای نظافتی خاص خود از آنها استفاده ی مفید کنید.

هر چهار چرخ سوییپر شهری کارچر دارای قدرت رانش می باشند تا چسبندگی مناسبی با سطح ایجاد کنند. که این ویژگی ها باعث عملکرد بهتر و بیشتر ماشین صنعتی کارچر بر روی برف و یا سطح پوشیده از چمن می شوند. برای جلوگیری از ایجاد گرد و خاک، برس های این دستگاه همواره مرطوب نگه داشته می شوند. به لطف خرطومی بلند این دستگاه هیچ زباله ای دور از دسترس نیز نخواهند ماند.

دستگاه جاروی مکانیزه شهری کارچر هزینه تعمیر و نگهداری کمی نسبت به حجم بزرگشان دارند. این زمین شوی های کارچر به شکلی طراحی شده اند. که در هر شرایط آب و هوایی بتوانند به راحتی کار خود را انجام دهند. ایمنی بالا و آسایش کاربر در این دستگاه صنعتی کارچر از دیگر مزیت هایی است که این دستگاه زمین شوی شهری آن ها را داراست.

درباره نمایندگی کارچر ( پاش‌کار)

شرکت پاش‌کار نمایندگی محصولات کارچر آلمان در ایران، کلیه محصولات کارچر دارای گارانتی و ضمانت نامه می باشد.

شرکت پاش‌کار تامین کننده تجهیزات نظافتی، صنعتی و خانگی، با هدف ارائه محصولات و خدمات معتبر و با کیفیت در این زمینه فعالیت می کند.

جهت مشاوره و خرید محصولات کارچر با کارشناسان ما در تماس باشید :  02182174260

از قدرت پاکیزگی محصولات کارچر متحیر خواهید شد.

برای امتیاز به این محصول کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

جاروی مکانیزه کارچرخرید جاروی مکانیزه