شوینده کارچر

 در اخبار
شوینده کارچر

شوینده کارچر

شوینده کارچر ، امروزه مواد شوینده می تواند بسیاری از نیازهای انسان را برآورده کند. اینکه هر مواد شوینده ای سازگار با محیط زیست باشد. نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. کارچر در آزمایشگاه های پیشرفته چنین امکانی برای محصولات خود فراهم کرده است.

اینکه هر مواد شوینده ای سازگار با محیط زیست باشد نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. که جدا از استفاده منابع طبیعی و مواد شیمیایی ، آب و انرژی فرآیند تمیز کردن را به درستی انجام دهد. شوینده های کارچر از لحاظ اقتصادی و دوستدار محیط زیست بودن بهترین می باشد.

مواد شوینده کارچر آلمان دارای تنوع بسیاری می باشند. مواد شوینده یک عامل تاثیرگذار در نظافت هستند به ویژه آلودگی های سخت و چسبنده بر روی سطوح مختلف پاک می کنند. شوینده کرشر علاوه بر استفاده به صورت تکی می توانند به عنوان یک مکمل موثر در دستگاه های نظافت صنعتی کارچر مورد استفاده قرار میگیرند. ماده شوینده تولید شده توسط کارچر آلمان در زمینه های تخصصی مانند ماده شوینده بیمارستانی ، شوینده صنعتی ، شوینده کارواشی ، شوینده خانگی و… به فروش می رسند. که برای شستشوی مبلمان ، فرش ها ، موکت ، سرامیک و … را تمیز و پاکسازی می کند. این مواد شوینده کرشر هم به صورت قرص هم به صورت مایع تولید می شوند.

اکنون 40 سال است که کارچر مواد شوینده خود را تولید می کند. و بیشتر و بیشتر به سمت پایداری و سازگاری با محیط زیست می رود. شوینده های کرشر بسیار م موثر هستند و بهداشت ، محیط زیست و اقتصاد را در نظر می گیرند. در کارچر این روند ( تولید محصولات بر پایه محیط زیستی و طبیعی ) به صورت یک مهم در تولید محصولات درآمده است.

درباره نمایندگی کارچر ( پاش‌کار)

شرکت پاش‌کار نمایندگی محصولات کارچر آلمان در ایران، تمامی محصولات کارچر دارای گارانتی و ضمانت پس از فروش می باشند.

شرکت پاش‌کار تولید کننده تجهیزات نظافتی، صنعتی و خانگی، با هدف ارائه محصولات و خدمات معتبر و با کیفیت می باشد.

جهت مشاوره و خرید محصولات کارچر با کارشناسان ما در تماس باشید02182174260

برای امتیاز به این محصول کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

کارواش کارچرجاروبرقی کارچر