نظافت برج سیاتل آمریکا با کارچر

 در کارچر حامی فرهنگی
نظافت برج سیاتل آمریکا با کارچر

نظافت برج سیاتل آمریکا با کارچر

نظافت برج سیاتل آمریکا با کارچر ، سوزن فضایی – سیاتل ، ایالات متحده آمریکا

بلندی های گیج کننده: تمیز کردن شبانه روی طناب ها با فشار بالا

ساختمان 184 متری سیاتل با استفاده از پاک کننده های فشار بالا کرشر کاملا تمیز شد. و در بیشتر قسمت ها آلودگی های بسیار سرسخت را از بین برد. کار در کل هشت هفته طول کشید. پیتر بک از مدیریت سوزن فضایی گفت: “تخصص کارچر و تکنیک های تمیز کردن سازگار با محیط زیست آن بسیار ارزشمند بود.” “ما خوشحالیم که سوزن فضایی به درخشش اولیه خود بازگشته است.”

نظافت فولاد بسیار آلوده برج سیاتل

بدون انجام مواد شیمیایی اضافی ، برای انجام کار از آب خالص استفاده می شد. با سه پاک کننده فشار بالا با آب گرم با الکتریسیته تا 90 درجه سانتی گراد گرم شد و با فشار 180 بار بر روی سطوح کثیف اعمال شد. آلودگی ناشی از انتشار ، فضولات پرندگان و لایه های چرب خاک طی سالها بر روی فولاد رنگ شده ایجاد شده بود.

برای اینکه ساعت کاری معمولی و 1.3 میلیون بازدید کننده از ساختمان سالانه خللی ایجاد نشود. کار در شیفت شب انجام شد. اولین بار برای یک پروژه تمیز کردن کرشر و تیمش مجهز به مشعل بر روی سر بودند. و از بالاترین سطح برج شروع به کار کردند.

جلسات نظافت کارچر ، که در بعضی مواقع تقریباً آکروباتیک بود. از ساعت 11 شب تا ساعات اولیه صبح ادامه داشت. تورستن موز گفت: “علاوه بر کار در شب ، دستیابی به سطوح زیر سر سه طبقه برج بسیار چالش برانگیز است. زیرا باید به آنها به صورت افقی دسترسی داشت”. در ارتفاع 150 متری نیز ممکن است کاملاً وزش باد داشته باشد. هرچند تنها زمانی که سرعت باد در سوزن فضایی به بیش از 80 کیلومتر در ساعت می رسید مجبور شدیم دو بار کار را متوقف کنیم. ”

تیم آلمانی-آمریکایی به اوج می رسد

این پروژه در مقیاس بزرگ توسط تکنسین های خدمات کارچر ، درک نایت و داگ یتس ، دو تکنسین از Space Needle و پنج کوهنورد صنعتی از شرکت آمریکایی پشتیبانی شد. تورستن موزس با جمع بندی تجربه خود گفت: “جو عالی در تیم آلمانی-آمریکایی ما وجود داشت. ما از ابتدا تا انتها بسیار روان کار کردیم.”

واکنش رسانه ها به پروژه نظافت کرشر نیز بسیار مثبت بود: مشارکت ما در صدها ویژگی توسط تلویزیون و رادیو و همچنین روزنامه های روزانه و هفتگی پوشش داده شد.

درباره نمایندگی کارچر ( پاش‌کار)

شرکت پاش‌کار نمایندگی محصولات کارچر آلمان در ایران، تمامی محصولات کارچر دارای گارانتی و ضمانت پس از فروش می باشند.

شرکت پاش‌کار تولید کننده تجهیزات نظافتی، صنعتی و خانگی، با هدف ارائه محصولات و خدمات معتبر و با کیفیت می باشد.

جهت مشاوره و خرید محصولات کارچر با کارشناسان ما در تماس باشید02182174260

از قدرت پاکیزگی محصولات کارچر متحیر خواهید شد.

برای امتیاز به این محصول کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

نظافت مجسمه مسیح برزیل با کارچرنظافت کلیسای سان آگوستن با کارچر