کارچر

 در اخبار

کارچر کرشر

کارچر کرشر شرکت آلمانی، ارائه جهانی از تکنولوژی و محصولات پاک کننده نظافت و شستشو می باشد. خانواده کرشر در حال حاضر به عنوان یک شرکت پیشرفته در ارائه سیستم های پاک کننده و نظافتی در جهان می باشد.
کرشر از طریق عملکرد بی نظیر و بدون نقص، خلاقیت و کیفیت و تفاوت ایجاد می کند. هدایای طراحی و ثبت اختراع ماشین آلات تمیز کننده کرشر (کارشر ) ترکیبی از کاربری آسان، قابلیت بالا و طراحی بی نظیر می باشد. نوآوری کارچر ( کرشر ) و پیشرفت به سمت دستیابی به راه حل های بهتر شرکت را متمایز ساخته است. و با ثبت اختراعات و دریافت جوایز از موسسه های به نام کرشر به دفعات خود را ثابت کرده است. بیش از 1300 اختراع ثبت شده. و مدلهای پرکاربرد نشانگر تنوع و خلاقیت شرکت کرشر می باشد.
تحقیقات داخلی و توسعه راه حل های پاکیزگی نشانگر این است. که کرشر (کارچر)، (کارشر) دائما در تلاش هستند. که برای هر کدام از قسمت های کار پاک کنندگی و نظافت بهترین راه حل را ارائه دهد. به منظور بهترین پاسخگویی به نیازهای مشتری هایمان ما از اپراتورهای خصوصی و حرفه ای به صورت همیشگی استفاده می کنیم.
نگرش های بدست آمده تاثیر مستقیمی بر روی توسعه محصولات جدید کرشر دارد. این به این معناست که ما می توانیم تضمین کنیم که هر کدام از محصولات ما نه تنها پاسخگوی تمام نیازهای شما در زمینه نظافت و شستشو و تمیز کردن باشد. بلکه کار را برای کاربر تا حد ممکن راحت می کند.

درباره نمایندگی کارچر ( پاش‌کار)

شرکت پاش‌کار نمایندگی محصولات کارچر آلمان در ایران، کلیه محصولات کارچر دارای گارانتی و ضمانت نامه می باشد.

شرکت پاش‌کار تامین کننده تجهیزات نظافتی، صنعتی و خانگی، با هدف ارائه محصولات و خدمات معتبر و با کیفیت در این زمینه فعالیت می کند.

جهت مشاوره و خرید محصولات کارچر با کارشناسان ما در تماس باشید :  02182174260

از قدرت پاکیزگی محصولات کارچر متحیر خواهید شد.

برای امتیاز به این محصول کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

دمنده یخ کارچرشرکت کرشر